MAGFIN Magdalena Smędzik

https://magfin.pl/

MAGFIN Magdalena Smendzik to firma posiadająca doświadczoną kadrę i wieloletnią praktykę w wielu sprawach związanych z prawem życia i pracy w Polsce. Również asystent w rekrutacji, rejestracji spółek czy budżetowaniu inwestycji.
Szukasz specjalisty w konkretnych obszarach dla swojej firmy? MAGFIN dobierze dla Ciebie pracownika, który spełni Twoje wymagania. Współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin i możemy zaoferować Ci najlepszych specjalistów na polskim rynku pracy.
Tagi: biuro rachunkowe Warszawa, karta pobytu, zezwolenie na pobyt, obsługa cudzoziemców, pomoc dla cudzoziemców, wsparcie cudzoziemców obcokrajowców, wniosek jednolity, legalizacja pobytu i pracy w Polsce, legalna praca w Polsce, zezwolenia na pracę w Polsce, pozwolenie na pracę w Polsce, zezwolenie na pobyt czasowy i pracę, pobyt czasowy i praca, zezwolenie na pobyt czasowy, pobyt stały w Polsce, karta pobytu stałego, pobyt rezydenta długoterminowego UE, pobyt z rodziną, wiza do Polski, polska wiza, oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi, zatrudnienie cudzoziemców, zatrudnianie obcokrajowców, informacja starosty, opinia starosty, łączenie rodzin, pobyt z rodziną, karta Polaka w Polsce, karta pobytu PESEL UKR, uznanie za obywatela polskiego, karta pobytu Polska

https://magfin.pl/